Rynek aplikacji portalowych jest dynamicznie rozwijającym się sektorem, stanowiącym szansę dla nowych graczy. Jest to obszar, w którym Resotech koncentruje się na oferowaniu usługi w postaci tworzenia portalu internetowego.

Dedykowane platformy B2B usprawniają i ograniczają koszty transakcji zawieranych pomiędzy przedsiębiorcami. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania oraz wdrażania portali i platform B2B.

Tworzone i wdrażane rozwiązania to wynik wieloletniego doświadczenia Spółki oraz jej partnerów we współpracy z Klientami różnych branż. Każda implementacja poprzedzona jest pogłębionymi analizami przed wdrożeniowymi, w tym zarówno analizami procesów biznesowych, funkcjonalnych, jak i technologicznych.

Oferujemy spersonalizowane rozwiązania dopasowane pod względem indywidualnych potrzeb Klienta, które w pełni odzwierciedlają specyfikę branży, procesów biznesowych oraz transakcji pomiędzy partnerami. Wszystko przy zachowaniu wysokiej wydajności systemu i obsługi na najwyższym poziomie.

Korzyści wynikające z wdrożenia platformy B2B:

  • automatyzacja procesów dająca szereg korzyści biznesowych
  • wysoka wydajność i skalowalność aplikacji
  • pełna integracja z systemami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • mechanizmy promocyjne pozwalające zwiększać obroty z partnerami handlowymi
  • automatyczna integracja z partnerami biznesowymi za pośrednictwem formatów wymiany danych EDI